Wielkość czcionki: A + A - Reset
Start AKTUALNOŚCI Zaproszenie na spotkanie informacyjne pn. „Środa z funduszami – podniesienie kwalifikacji zawodowych” organizowanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego
Zaproszenie na spotkanie informacyjne pn. „Środa z funduszami – podniesienie kwalifikacji zawodowych” organizowanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego Drukuj

 Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne pn. „Środa z funduszami – podniesienie kwalifikacji zawodowych”, które odbędzie się  12 kwietnia 2017 r. w Legnicy. 

Podczas spotkania przedstawimy możliwości skorzystania z dofinansowanych szkoleń i kursów oraz płatnych staży. Zapraszamy do udziału przede wszystkim:

- osoby zainteresowane podniesieniem kwalifikacji z własnej inicjatywy (również pracujące),

- przedsiębiorców (mikro, małe i średnie firmy) i ich pracowników,

- osoby o niskich kwalifikacjach (wykształcenie do średniego włącznie),

- osoby zagrożone zwolnieniem z pracy lub zwolnione z przyczyn pracodawcy,

- osoby znajdujące się w szczególnej sytuacji na rynku pracy (w wieku 50+, kobiety, niezatrudnione, z niepełnosprawnością). 

W załączeniu przekazuję plakat ze szczegółowymi danymi z prośbą o rozpowszechnienie informacji o spotkaniu wśród osób zainteresowanych podniesieniem kwalifikacji zawodowych. 

Zgłoszenia na spotkanie przyjmowane są drogą mailową: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  lub telefonicznie (76) 723 54 80 oraz (76) 723 54 81. 

Spotkanie odbędzie się 12 kwietnia w godz. od 10.00 do 13.00 w sali FEBE w budynku LETIA BUSINESS CENTER przy ul. Rycerskiej 24 w Legnicy. Budynek jest dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową. 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny!


 


 

Odwiedziny

mod_vvisit_counterDzisiaj4760
mod_vvisit_counterWczoraj6784
mod_vvisit_counterW tym tygodniu28027
mod_vvisit_counterW tym miesiącu230899
mod_vvisit_counterOd początku7976876