Start AKTUALNOŚCI Pan Bóbr – maskotką klubu Cicha Woda Tyniec Legnicki
Pan Bóbr – maskotką klubu Cicha Woda Tyniec Legnicki Drukuj
Spotkanie Cichej Wody Tyniec Legnicki z Orłami z Pichorowic rozpoczęło się od dość ważnego wydarzenia dla piłkarzy i kibiców CICHEJ WODY, od wprowadzenia do drużyny NOWEGO. Całe wydarzenie owiane było tajemnicą.  Nawet piłkarze nie wiedzieli, kogo się spodziewać.

Pomysł sprowadzenia Nowego pojawił się, gdy zastanawialiśmy się jak jeszcze  uczcić Jubileusz 50lecia Klubu.  Zarząd postanowił
o transferze nowego zawodnika i tu pojawił się mały problem. Bo  transfer kosztuje, a budżet klubu jest orgraniczony. Z pomocą przyszedł Nam Pan Piotr Tarasewicz – firma Alfa Tech  oraz   Przewodnicząca Rady Gminy Ruja Pani Marta Sokół, którzy zapewnili niezbędne środki na transfer. I tak pojawienie się NOWEGO stało się faktem. Na Jubileusz 50lecia istnienia Klub zyskał maskotkę oraz nowy symbol  BOBRA. Pan Bóbr zostanie z Cichą Wodą na stałe, będzie pilnował linii boiska na meczach klubu z Tyńca Legnickiego, a także zagrzewał kibiców do dopingu.

Sam mecz dla obu stron był dość trudny. Piłkarzy obydwu drużyn na murawę boiska wyprowadzała maskotka  klubowa oraz dzieci .Całą pierwszą połowę padał deszcz, jednak piłkarze Cichej Wody na przerwę schodzili z boiska na tarczy i to z 3 strzelonymi bramkami, pierwszy gol padł już w pierwszej minucie meczu. Podczas drugiej połowy nawet aura była przychylniejsza, a wraz z kolejnymi promieniami słońca padały kolejne bramki. Mecz zakończył się  wynikiem 6:0 dla gospodarzy spotkania. Bramki dla CICHEJ WODY strzelili: