Wielkość czcionki: A + A - Reset
Start AKTUALNOŚCI Projekt uchwały Rady Gminy Ruja w sprawie uchwalenia programu współpracy Gminy Ruja z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami
Projekt uchwały Rady Gminy Ruja w sprawie uchwalenia programu współpracy Gminy Ruja z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami Drukuj
Ruja, 25.10.2017 r.
OR.I.526.1.2017

Szanowni Państwo
  Przedkładamy Państwu do publicznej konsultacji projekt uchwały Rady Gminy Ruja w sprawie uchwalenia programu współpracy Gminy Ruja z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie na 2018 rok.
Zapraszamy do zapoznania się z jego tekstem w celu zgłoszenia ewentualnych propozycji zmian.
   Zgodnie z Zarządzeniem  Wójta Gminy Ruja z dnia 25.10.2017 r. konsultacje przeprowadzone będą w formie składania opinii, uwag lub odpowiedzi na piśmie lub drogą e-mailową.
Terminy Konsultacji przedstawiają się następująco:
1. Termin rozpoczęcia konsultacji ustala się na dzień 25.10.2017 r.
2. Termin zakończenia konsultacji ustala się na dzień 13.11.2017 r.
W przypadku braku odpowiedzi z Państwa strony projekt uważa się za zaopiniowany
POZYTYWNIE.
Jednocześnie zaznaczam, że program ten stanowi podstawę współpracy z organizacjami pozarządowymi. Określa bowiem cele, zasady i formy współpracy Gminy Ruja z organizacjami pozarządowymi oraz priorytetowe zadania publiczne i wysokość środków przeznaczonych na realizację programu.
Z uwagi na chęć budowy dialogu obywatelskiego oraz realizacji swych zadań ustawowych w ścisłej współpracy z trzecim sektorem, serdecznie zapraszam do składania uwag i opinii do przedmiotowego projektu.
Propozycje zmian proszę składać na piśmie w terminie do 13.11.2017 r. na adres:
Urząd Gminy Ruja, Ruja 23, 59-243 Ruja lub drogą elektroniczną na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 Osobą odpowiedzialną za przeprowadzenie konsultacji jest Joanna Ciąpała  – Inspektor  ds. funduszy europejskich i promocji Gminy.

Wójt Gminy Ruja      
Paweł Gregorczuk    
Pobierz:
 

Odwiedziny

mod_vvisit_counterDzisiaj2716
mod_vvisit_counterWczoraj21803
mod_vvisit_counterW tym tygodniu108924
mod_vvisit_counterW tym miesiącu313072
mod_vvisit_counterOd początku10415394