Wielkość czcionki: A + A - Reset
Start AKTUALNOŚCI IMIENINY KSIĘDZA PROBOSZCZA WIESŁAWA
IMIENINY KSIĘDZA PROBOSZCZA WIESŁAWA Drukuj
W dniu 09 grudnia po raz pierwszy jako Proboszcz naszej parafii pw. Świętego Łukasza Ewangelisty w Rui swoje imieniny obchodził  Ksiądz Wiesław Złotek. Parafianie modlili się w intencji Księdza Proboszcza Wiesława w czasie Mszy świętych i składali uroczyste życzenia.

Jak wiadomo święto Proboszcza – jest świętem całej parafii,  dlatego na Mszy świętej w kościele Męki Pańskiej w Tyńcu Legnickim zgromadziło się wiele osób. Nie zawiedli również członkowie prawie wszystkich wspólnot parafialnych.

Po ogłoszeniach parafialnych tradycyjnie przyszedł czas na życzenia .Przewodnicząca Rady Parafialnej złożyła najserdeczniejsze życzenia od wszystkich członków Rady Parafialnej i parafian. Życzenia składali również ministranci ,nie zabrakło także przepięknych życzeń od dzieci , a także Koła Różańcowego z  Tyńca Legnickiego . Na  zakończenie  wszyscy wierni obecni w świątyni zaśpiewali  Proboszczowi Wiesławowi ,,Wszystkiego dobrego życzymy , życzymy ”. Ksiądz Wiesław podziękował wszystkim  za pamięć i życzenia a także częstował wszystkich obecnych przepysznymi cukierkami.
                                                                                                         
 

Odwiedziny

mod_vvisit_counterDzisiaj9153
mod_vvisit_counterWczoraj15794
mod_vvisit_counterW tym tygodniu78234
mod_vvisit_counterW tym miesiącu260373
mod_vvisit_counterOd początku9880610